Yüzük Ölçüsü Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz !

Bu makalemiz daha çok erkeklerin hoşuna gidecek gibi, bu tavsiyelerimizi dikkate alırsanız yüzük ve alyans ölçüsü almada problemleri en aza indirebilirsiniz. Evlenme teklifi yapacak veya yapmaya hazırlanan beyler en önemli husu yüzük ölçüsü veya alyans ölçüsüdür diyebilirim.

Bu güzel anınızda partnerinizin yüzük ölçüsünü bilmeniz kusursuz bir evlilik teklifini yüzük ile taçlandırmanız demektir. Peki eşinize sevgilinize yüzüğü nasıl alacağınızı biliyormusunuz ? Taşlı bir yüzük veya alyans olarak taşsız bir yüzükte ölçü değişirmi ? Yüzük ölçüsü nasıl hesaplanır gibi aklınızı kurcalayan sorulara cevap aramaya pek gerek yok. Çünkü size vereceğimiz pratik yöntemler sayesinde bu sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

Yüzük Ölçüsü Alırken Pratik Yöntemler Nelerdir ?

 

Eğer satın almayı düşündüğünüz kişinin daha önce parmağına takmış olduğu bir yüzük var ise bunu elinize alarak işinize başlayabilirsiniz.

Ölçmek için ince detaylı (mm) bir cetvel edinin.

Yüzüğünüzün yatak olarak düz bir zemine koyarak dıştan dışa en geniş kenarını ölçün.Ve daha sonra mm olarak ölçtüğünün bu ebadı kuyumcunuza iletin.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git