Yeni Trend Örgü Küpe Modelleri

Yeni yazdığım bu makalemle beraber bayan takı modasında yeni bir çığır açmayı hedefliyorum. Nasıl mı ? Tabiki örgü küpe modelleri ile yapmayı düşünüyorum. Belli mi olur belki her sene bir ürünün moda olduğu gibi bu senede 2014 örgü küpe modelleri moda olur öyle değil mi hanımlar.

Bu kadar güzel örgü küpeler görmemiştim daha önce.Değişik küpeler var sizlerinde dikkatini çekecektir şiş şeklindeki yumaktan tam ortadan geçen iki örgü şiş modeli küpeler bir harika.

Bu modeli gerçekten çok merak ettim araştırıp sizler için örgü küpe yapılışını ilerleyen yazılarımda paylaşacağım.( Özelliklede bahsetmiş olduğum modeli)

Örgü Küpe Örnekleri

 

Rahat salaş kıyafelerle kullanabileceğiniz bir çok takı modelleri mevcut.Yaz aylarında veya pikniklerde gezilerde sizi tamamlayacak ürünler arasında yer alabilir. Örgü küpe örneklerini sizler için bir araya topladım ve hayal dünyanızı bu küpelere bakarak geliştirebilir ve örgü bilen hanımlar hemen işe koyulabilirler.

Bu modelleri örerek takı ve süs eşyası yaparak para kazanan ev bütçelerine destek olan hanımlar tanıyorum.Neden olmasın ki ? Evet sözü daha fazla uzatmadan hemen resimlerimize geçiyorum.

Evet bayanlar işte örgü küpe yapımı galerimiz ; 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git