Yeni Trend Gingham Modası

Eskilerin günümüze uyarlanarak moda olmasına artık alıştık. Eskiden bir moda vardı eskiden dediğimiz 50 li yıllarda neydi bu moda derseniz tabiki Gingham modası. Gingham bu günlerde türkiye dışında modernize olarak yeni kumaşlar pantolonlar ile tekrar moda olmuş durumda. Dediğimiz gibi daha esintileri türkiyeye yansımadı gingham modasının. Gingham desenleri oldukça güzel ve havalı değişik bir tarz kattığı kesin.

Aslında bildiğimiz ekosenin biraz daha iri bir halini almış gingham kumaşlar rengarenk çeşit çeşit desenlerde bulmanız mümkün sadece elbise ve pantolonda değil ayakkabılarda dahi gingham stili kullanılmıştır. Eğer sizde gingham tarzı elbise veya pantolon düşünüyorsanız. Tercihiniz siyah ve beyaz tonları olmalı çünkü en moda ve tarz olan renkler bunlardır.Gingham  tarzı bir pantolonunuzun üstüne daha küçük karelere sahip bir ceketle kombin yapabilirsiniz.

Daha canlı ve gösterişli kıyafetlerden hoşlanıyorsanız. kırmızı pembe ve bu renk tonlarına yakın renkler gingham kumaşı sizlerede hitap ediyor.Gingham trendini yakalamak istiyorsanız. Doğru adrestesiniz. En  güncel moda trendlerini sizler için yayınlamaya devam edeceğiz. Sevgili bayanlar işte sizlere gingham kumaşlar ile oluşturulmuş bazı kombinler.Bizi takip etmeye devam edin.

 

Gingham Kumaş Ve Pantolon Modelleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git