Yeni Trend Banyo Cam Küvet Modelleri

Gün geçtikçe evlerimizdeki dekorasyon modası da değişiyor. Teknolojik gelişmelere örnek vermek gerekirse kendinden açılan perdeler, kendinden yanan aydınlatmalar ve benzeri bir çok ürün yaşantımıza girmiş durumda. Bunlara bir yenisi de alışık olmadığımız cam küvet modelleri evet yanlış duymadınız cam küvetten bahsediyoruz.

Cam ürünler çok dekoratif ve göze hoş geldiğinden bu kez küvetlerde kullanılmış. Bize sorarsanız oldukça şık ve gösterişli olmuş ama kullanışlılık açısından nasıl olur bir yorum yapamayacağız. Anlaşılan o ki banyo ve ev dekoru tasarlayan grafikerler artık sıradanlıktan kurtularak aykırı tasarımlar yapmaya koyulmuşlar. Cam küvet modellerini evinizde dener misiniz bilemiyorum.

Cam küvetlere bakıldığında sanki içine girdiğinizde kırılacak ve hassas bir yapıda gibi gözükseler de kalın ve dayanıklı camlardan yapıldığından dolayı oldukça sağlamdırlar. Yeni bir trend olmasına rağmen kısa sürede fuarlarda ve gösterildiği alanlarda büyük bir ilgi görmüştür cam küvet çalışmaları.

Bu tarz bir banyo tasarımı düşünüyorsanız altı mozaik taşlarla döşenmiş renkli camlardan oluşan küvet modellerini tercih edebilirsiniz.Dilerseniz bu küvet örneklerine bir göz atalım.

 

Yeni Moda Cam Küvet Modelleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git