Yeni Moda Oje Trendleri

Evet hanımlar kış yavaş yavaş bitiyor ve bahar aylarına yaklaşıyoruz.Bahar aylarında hanımlar şıkır şıkır bakımlı ve şık olmak ister makyajları ojeleri hepsi birbiriyle uyum içerisindedir.Bizde bu yazımızda sizlere 2014 bahar oje trendleri ve modellerini paylaşacağız.Yeni moda oje trendleri her zaman gözde olmuştur.Benim size önerebileceğim en güzel model Gökkuşağı oje yapımıdır.İlerleyen günlerde gökkuşağı oje nasıl yapılır bununla alakalı bir makale ve video paylaşmayı düşünüyorum.

2013 sonunda moda olan vitange renk ojeler yerlerini baharın gelmesi ile daha canlı ve gösterişli renklere bırakıyor.Mesela dondurma renkleri uçuk mavi canlı renkler pembe ve yukarıda bahsettiğim gibi gökkuşağı renkleri 2014 yaz trend oje renkleri arasında yerlerini alıyor.

Eğer klasik oje stilimden vazgeçemem diyorsanız düz ojenizin üzerine galerimizde ki gibi benekli bir model oluşturarak sizde bahar ayı oje renklerine kendinizi uydurabilirsiniz.Özelliklede bahar ayının en favori rengi bence bebek mavisi olacaktır. Bebek mavisi bir oje alarak bir köşeye koymanızı öneririm.

 

2014 Bahar Oje Renkleri Galeri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git