Yazlık Püsküllü Bluz Modelleri

Yaz aylarında daha ince ve daha hafif giyinilmesi bayanlar arasında büyük bir şıklık yarışının da ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bununla birlikte yazlık  modeller çeşitlilik gösterdiği gibi her yıl değişen ve gelişen modaya göre farklı şekillerde çeşitlenmektedir.

Yaz sıcakların hem modaya uygun hem de şık giyinebilmek için moda yorumcularını takip etmek ve sezonun trendlerini dinlemek yeterli olacağı gibi mağaza vitrinlerini incelemek bile fikir vermesi açısından yeterli olacaktır.

Yazlık püsküllü bluz modelleri çok sık bir şekilde tercih edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra daha genç ve daha fresh bir görüntü oluşturmaktadır. Püskül modası bu yılın trendleri arasında yer almaktadır. Ayakkabılarda ve çantalarda sıklıkla görülen püsküllerin yaz modasında bluzlarda da görüleceği ifade edildi. Tüm bunların yanı sıra püsküllü modeller daha şimdiden gençler arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Geçtiğimiz yaz boyunca ince bluzlarda püskül detaylarına sıklıkla rastlanması önümüzdeki yaz boyunca da kullanılacağını ifade etmiştir.

Yazlık püsküllü bluz modelleri aynı zamanda göbek üstü modasının başlamasını da sağlamıştır. Yüksel bel pantolonlar ile birlikte göbek üzeri bluzlar açıklığı kamufle edebilmek için püskül detayları ile birlikte hareketlenmiştir. Aynı zamanda bluz kollarında sıklıkla kullanılan püskül detayları hareket ettikçe sağlamış olduğu görüntü ile büyük dikkat çekmektedir.

Hareketli bir görünüm sağladığı için bunlarla birlikte kullanılan aksesuarların sade ve gösterişsiz olması oldukça önemlidir. Tüm bunlarla birlikte genellikle gençler arasında en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Sadece bluzların uç kısımlarında değil farklı bir hava katmak amacıyla  bluzların göğüs kısmında da sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı renk ve doku seçenekleri ile oldukça etkili görüntülerin oluşmasını sağlamaktadır.

 

Yazlık Bayan Püsküllü Bluz Modelleri

 


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git