Yazlık Kolay Püsküllü Sandalet Yapılışı

Yaz aylarında bayanların ayakkabı tercihlerinde gerek rahat olması gerekse rahat giyselerin altında şık durmasından dolayı sandalet ayakkabı modellerini tercih etmektedir. Sandalet ayakkabılar diğer ayakkabılarımıza göre daha çabuk yıpranır eskir ve bağlama kulpları kopabilir. Peki bu durumda yeni durumdaki eski sandaletlerimizi ne yapacağız.

Size altın bir fikir sunmak istiyoruz. Bu durumdaki eski sandalet ayakkabılarınızı değerlendirerek sandaletinize yeni harika bir görünüm sağlayabilirsiniz.Bize gerekli olan malzeler renkli parlak ipler, biraz hasır ip ve sandalet ayakkabımıza uyacacak renklerde deri ayakkabı bağcılları hepsi bu kadar. Renkli ipler ile oluşturacağımız küçük püskülleri bağcıklarımıza bağlayarak bilekten dize kadar bağlamalı rengarenk püsküllere sahip yeni bir sandaletimiz olmuş olacak.

Eğer bu model çok hoşunuza gitmedi ise daha önce paylaşmış olduğumuz Renkli Sandalet Ayakkabı Yapımı konumuzu inceleyebilir veya Bebekler İçin Sandalet Ayakkabı yapımı konumuza göz atabilirsiniz.

 

Püslüllü Sandalet Ayakkabı DIY Projesi

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git