Yaz Düğünü İçin Askılı Gelinlik Modelleri

Bayanların yıllarca hayalini kurduğu ve bununla birlikte en mutlu günleri olarak ifade ettikleri düğün günü için yapmış oldukları hazırlıklar büyük dikkat çekmektedir. Özellikle evlenmeyi planlayan her bayanın en çok özen gösterdiği gelinlik seçimi için farklı modeller sürekli olarak üretilmektedir. bu sayede her bayanın kendi vücuduna ve kendi isteklerine göre seçim yapması beklenmektedir.

Askılı gelinlik modelleri bayanlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Daha modern bir hava kattığı için gelinlik üretiminde de çok sık kullanılmaktadır. Özellikle yaz ve bahar düğünlerinde çok fazla tercih edilmektedir. Straplez kullanımı rahat bulmayan ve düşme endişesi yaşayan bayanların düğün günlerinde genellikle askılı gelinlik modellerini tercih ettikleri görülmektedir. Tüm bunların yanı sıra ince askılı ve kalın askılı olmak üzere farklı tercih seçenekleri de sunulmaktadır.

Askılı gelinlik modelleri omuzları da oldukça güzel göstermektedir. Bu durumda geniş omuzlu bayanların kalın askılı modelleri de rahatlıkla tercih edebilecekleri ifade edilmiştir. Ancak dar omuzlu bayanlar omuzlarını daha dar göstermemek amacıyla ince askılı modelleri tercih etmelidirler. Bu sayede daha modern bir görüntü oluşturulabilir. Askılı modeller balık model, prenses model, düz etek model, çan etek şeklinde farklı formlarda üretilmektedir. Her bayanın kendi vücut tipine uygun seçimler yapması beklenmektedir. Askılı gelinlik modelleri arasında taşlı ve dantel gelinlikler daha fazla tercih edilmektedir. Bununla birlikte askılarda kullanılan boncuk ve dantel detayları da gelinliklerin en özel detayları arasında yer almaktadır. Genellikle askı detayları çok eski zamanlardan bu yana bayanların kullanmayı en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

 

En Yeni Askılı Gelinlik Modelleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git