Uzun Lif Modelleri

Banyo keyfinizi daha da keyifli ve renkli hala getirmek istiyorsanız buna rengarenk bir lif modeliyle başlayabilirsiniz.Lif örmek bence diğer örgü türleri arasında en zevkli olanı diye düşünüyorum.Çünkü sizin için seçtiğim güzel  lif örneklerinden de anlaşılacağı gibi içlerinde kolay bir şekilde örülenleri de var biraz karışık modelli olanlarda mevcut.Ördüğünüz lifleri çeyizlik lifler, hediyelik lifler olarak kullanabilirsiniz.Çeyizlik lifleri örerek hem satıp bütçenize katkıda bulunabilirisiniz hem de evinizin banyosuna renk katarak hayatınızı şenlendirebilirsiniz.

Lif ören bayanlar bilir o kadar çok lif modeli var ki hepsi birbirinden güzel hayvan desenli lifler, kare lifler ve daha çok altıgen lif modelleri sevilmektedir.Çarkıfelek şeklinde olanlarda kolay olduğu için çok kullanılmaktadır.Eğer ki örgü örmeye yeni başlayan arkadaşlar varsa ben lif örgü tekniğiyle işe başlamalarını tavsiye ediyorum. Çünkü lif hem çabuk bitiyor ve el emeğini hemen ortaya koyabiliyorsun ve bu da iş yaparken sıkmıyor sizi motive olmanı sağlıyor.

 

Uzun Banyo Lifleri

 

Uzun banyo liflerini örmek de diğer liflerden bana daha kolay gelmekte sadece sırası geldikçe ip değiştirilerek örülüyor bu lifler.Bu paylaşacağım örneklerin dışında sizlerde deneyerek bir çok lif modeli oluşturabilirsiniz.Umarım lif modelleri hakkında yazdığımız bu yazımız işinize yarar ve biz de mutlu oluruz. Örmeye başlayanlara kolay gelsin diyoruz.

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git