Üye Olarak Paylaşımda Bulunma Ve Örgü Satışı

ÜYE PROFİLİÖrgü Bahçem
TELEFON
ÜRÜN FİYATI
E-POSTAbilgi@orgubahcem.com
WEBSİTE/BLOG
MESAJ ADETİ1 ADET
DİĞER MESAJLARTÜM MESAJLARI GÖSTER

Sevgili örgü bahçem takipçileri uzun zamandır aklımızda olan bir projemizi hayata geçirmiş bulunuyoruz. Nedir bu projeniz der gibisiniz. Hemen açıklayalımprojemiz web sitemiz üzerinden elişi ürünlerinizi satabileceğiniz veya çok beğendiğiniz bir hobiyi veya yemek tarifini veya herhangi bir elişi ürününü üye olarak üye adınız giriş yaparak sitemizde yayınlayabileceğiniz bir sistem.

Örgü bahçem olarak sizlere kullanışlı pratik kullanıcı paneli oluşturduk.Bu günden sonra siz takipçilerimiz de sitemize 2 dakikanızı ayırarak üye olduktan sonra üye girişi yaparak websitemiz de istediğiniz kategoride uygun içerikerinizi ekleyebilecek dilerseniz örgü ve hobilerinizi fotoğraflarını ekleyerek satabileceksiniz.

Sadece satış değiş web sitemizdeki moda,dekorasyon,örgü,anlatımlı örgü modelleri,güzellik gibi kategorilere yazılarınızı ekleyebilirsiniz. Web sitemizde yazar olarak yazılarınızı paylaşabilir yazılarınızı sitemizi ziyaret eden binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.

 

Hobi veya Elişi Ürününü Nasıl Satabilirim ?

 

Üye girişi yaparak satmak istediğiniz ürünün 5 adet resmini yükleyebilirsiniz. Ürününüzün fiyatını ve size ulaşılabilecek telefon numaranızı veya web sayfanızı bloğunuzu ekleyebilirsiniz.Satmak istediğinizin hobi veya elişi ürününüzün  ücretini ve özelliklerini açıklama kısmına eklemeniz bulunabilirliğinizi artıracaktır.

Ürününüzü almak isteyen kullanıcılar sizlere ister telefon numaranızdan isterseniz mail adresinizden veya web sayfanız veya bloğunuzdan ulaşabileceklerdir. ( Telefon numarası zorunlu değildir tamamen opsiyoneldir.) Üyelik sistemimiz tamamen ücretsiz olup. Siz değerli takipçilerimizin memnuniyeti için oluşturulmuştur. Örgü Bahçem örgü satışından hiçbir kar ve avantajımız yoktur. Amacımız elişi ürünlerini yapan kişiler ile alıcı olan kişileri ortak noktada buluşturmaktır.

 

Ürün Almak İsteyen Ve Satmak İsteyen Kullanıcılarımız İçin Uyarılar !

 

Alıcılar İçin Uyarılar ; Lütfen alışveriş yaptığınız kişilere emin olmadan kesinlikle para göndermeyin. Yapmış olduğunuz ödemeyi gösteren banka dekontu veya imzalı bir belgenizin olmasına özen gösteriniz.

Bir ürüne talip olarak herhangi bir ön ödeme veya kaparo ödemesi yapmanız ve sonucunda mal veyahut ürününüzü teslim alamamanız durumda orgubahcem.com’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

Satıcılar İçin Uyarılar ; Lütfen satmak için oluşturduğunuz ilanlara talep sahipleri ile irtibat kurduğunuzda mazeret uydurmadan (hastayım, cenazem var, işlerim yoğun ve benzeri…) ilgi ve saygıyı gösteriniz. Paranızı almadan veya güvenli ödeme yöntemlerini sağlamadan ürün göndermeyiniz.

Bilgilendirme : Sitemiz bu oluşabilecek alışverişe sadece tanıtım amaçlı destek sağlamaktadıır ve bu satıştan hiç bir ticari amaç gözetmemektedir ve sorumluluk almamaktadır.

 

Üye Panelimizden Bazı Görüntüler

Paylaş:
Örgü Bahçem
KULLANICI ADI: admin
Örgü Bahçem, bayanların ilgi alanlarına ve hobilerine yönelik paylaşımlar ve bilgilendirici makaleler bulunan bir web sitesidir. Orgubahcem.com’ da yayınlanmış olan içerik ve makaleler yazarlarımızın beğendiği veya kendi projelerine ait makaleler olabilir.

Etiketler:

Üye Olarak Paylaşımda Bulunma Ve Örgü Satışı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Melek dedi ki:

    Çok güzel.ellerinize fikrinize sağlık.

Sayfa başına git