Tunus İşi Ters Örgü Nasıl Yapılır ? ( Videolu Anlatım )

Tunus işi ters örgü tekniği en çok tercih edilen örgü tekniklerinden biridir. Biz de bu nedenle Tunus işi örgü tekniği ile alakalı bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bugün ki konumuz Tunus işi ters örgünün nasıl yapılacağı ile ilgili olacak.

Tunus işi ters örgü, klasik basit Tunus işi örgüye göre çok daha karmaşık ve zorludur. Ancak yeterli pratik ve çalışma yaparsanız Tunus işi ters örgüde mükemmelleşebilirsiniz. Bu da size kendinize özgü, ilginç ve çok şık örgü işleri ortaya koyma yeteneği kazandıracaktır.

Tunus işi ters örgü yapımı alışılmış yeri kumaşın arka yönünden ziyade kumaşın ön yüzüne işlenirse daha iyi duracaktır. Tunus işi ters örgü kullanarak basit dikişler ve ters örgü metodu yardımıyla benzersiz ve ilginç örgü modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Tunus işi ters örgü düz örgü gibi kıvrılmaz. Birçok farklı örgü modelinizde kullanabilirsiniz. Biraz detay ve çaba isteyen bir teknik olsa da çalışarak uzmanlaşabilirsiniz.

Sizlerle paylaşacağımız resimler ve video vasıtası ile Tunus işi ters örgü nasıl yapılır sorusunun cevabını videolu anlatım ve resimli anlatımlı olarak öğrenecek ve bu tekniği kullanarak benzersiz örgü işleri ortaya koyabileceksiniz.

Tunus işi ters örgü tekniği elinizi garip bir biçimde tutmanızı gerektirse de sonuçta ortaya çıkan ürün çok güzel olacaktır. Sabırla çalışın, bol bol tekrar tapın ve şimdiye kadar örgü işleriyle yaptığınız en iyi işlerden daha iyilerini Tunus işi ters örgü tekniği ile yapın. İyi çalışmalar. Kolay gelsin…

 

Tunus İşi Ters Örgü Yapılışı ( Resimli Anlatım )

 

Tunus İşi Ters Örgü Yapılışı Videolu Anlatım

 

Tunus işi ters örgü nasıl yapılır daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız videomuzu dikkatlice izleyiniz.

 

Paylaş:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir