Tunus İşi Altıgen Örgü Lif Nasıl Örülür ?

Merhaba hanımlar sizlere bugüne kadar lif modelleri ve sabun bezi modelleri hakkında bir çok içerik paylaştık bunlara bir yenisi ekleyerek altıgen örgü lif nasıl örülür yazımızı ekliyoruz. Örgü Bahçem web sitemizde açıklamalı ve kolay lif modelleri, çeyizlik lif modelleri , örgü takım banyol lifleri bir çok yeni lif modelini bulabilirsiniz.

Bayanların örgü dünyası youtube kanalında görmüş olduğumuz altıgen lif yapılışını pratik bir şekilde sizlere gösteriyor. Altıgen lifimizin üzerindeki baklava dilimleri nasıl yapılıyor diye gelebilir aklınıza bu desenler tığ desteği ile üst kısımdan yapılmaktadır.

Tunus işi örgüler biraz sert olduğundan dolayı bunları çeyizlik lif örnekleri yerine gündelik lifler olarak kullanırsanız daha mantıklı olur. Basit örgü lifler banyo örgüleri ve banyo liflerini sayfamızda arama yaparak daha detaylı bilgilere ve örneklere ulaşabilirsiniz.

altigen-orgu-lif-nasil-orulur-tarifi

Çeyizlik lif modelleri arıyor iseniz Derya Baykal Çeyizlik Lif Örnekleri konumuz size yardımcı olabilir. Daha önce örmediğiniz değişik ve farklı örgü lif modelleri konumuzda bu arayışınıza cevap verecektir.

Altıgen Örgü Lif Yapılışı Türkçe Video Anlatımlı

Altıgen lif örneği ve altıgen lif yapımı aşağıdaki videoda detaylı olarak anlatılmıştır. Videomuzu dikkatli bir şekilde takip ederek harika bir örgü altıgen lif sahibi olşabilirsiniz.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git