Tığ İşi Örme Babet Patik Modelleri

Her yastan kadınların ilgisini çektiği, pratik babet ayakkabıları ve patik modelleri, şık rahat ve konforlu olduklarından dolayı her zaman tercihlerimizin başında yer almıştır. Genelde yaz aylarında giyilen babetler,  örgü modellerine de yansıyarak bayanların  kış ayların da vazgeçilmezi olan patik modelleri ile yer almaya devam ediyor.

Hediyelik ve çeyizlik olarak da öreceğimiz babet patik ve ayakkabılarımızı evde kalan yünleri de değerlendirerek , bir kaç rengi bir araya getirerek çesitli renklerde ve desenlerde yaparak ,evdeki iplerimizi de değerlendirmiş oluyoruz. Eskiler kız beşikte çeyiz sandıkta diye atasözü boşa dememişlerdir. Çeyizlerimizin olmazsa olmazı patiklerimiz, stres atmak için bire birdir.

Küçük parçalar olduklarından dolayı yapılışı hem kısa sürer hem de hemen sonuca ulaşıp birşeyler yapmanın mutluluğunu yaşarsınız.Halk arasinda da söylendigi gibi ” ayağınısıcak tut ,başını serin “Atasözuyle de, patiklerin sağlık alanında da vazgeçilmezliğini korumuştur. Bende sizler için ilhan alacağını bazı babet patik modellerini bir araya getirerek bir galeri oluşturdum. Umarım hoşunuza gidecek modeller ile karşılaşırsınız. Hoşçakalın.

Örme Babet Patik Modelleri 2015

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git