Tığ İşi Örgü Bilezik Ve Bileklik Modelleri

Örgülerle yapılmış aksesuarlar arıyorsanız size göre tığ işi bileklik ve bileziklerimiz var diyebilirim.Aksesuar ve takılarla ilgileniyor iseniz sizlere bu konuda fikir vererek yönlendirebilecek modelleri galerimizden inceleyebilirsiniz.Spor giyimle ve klasik giyimlede örgü takı ve akseusarlar kullanılabilir çünkü yapılışları ve modelleri buna musait rahatlıkla her kıyafetiniz ile kullanabilirsiniz.

Fakat takipçilerimizin bir çoğu kendi kullanımı için değil bu modelleri çıkartarak ailesine ek gelir veyahutta hobi amaçlı yapıyor veya yapmaya çalışıyor.Bizlerde modellerimizle ve anlatımlarımızla sizlere destekte bulunmaya çalışıyoruz.

Eğer farklı örgü takılar küpeler kolyeler arıyor iseniz sitemizde küçük bir arama yaparak daha farklı örgü takı modellerine ulaşabilirsiniz.

 

Tığ İşi Bileklik ve Bilezikler

 

Tığ İşi Bilezik Veya Bileklik Nasıl Yapılır ?

 

Örgü bileklik ve tığ işi bileklik modellerini sizlere göstermeye çalıştık. Fakat birde bu güzel örgü bilekliklerin nasıl yapıldığını bilmek ve öğrenmek gerekir.Sitemizde anlatımlı örgüler başlığımız altında bir çok örgü anlatımını resimli şekilde ve videolu şekilde yapıyoruz dilerseniz buradan farklı modellerin yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

Konumuz tığ işi bileklikler iken es geçmeden hemen belirteyim tığ işi bilezik yapılışı , makrome bileklik nasıl yapılır , kolay bileklik yapılışı konularımızı inceleyerek örgü ve tığ işi bilekliklerin yapımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git