Tığ İşi Kolay Şal Ve Eşarp Modeli Yapımı

Merhaba hanımlar kısa bir aradan sonra sizlere yeni paylaşımlar sunmaya devam ediyoruz.Bizlerde biliyoruz ki en çok şal modelleri ile ilgili içerikler dikkatinizi çekiyor o yüzden bu makalemizde tığ işi şal yapımı ile ilgili bir içerik sunacağız. Örgü şal yapılışını adım adım sizlere galerimizde sunduk gerçekten çok hoş ve görsel bir şal örneği denemenizi tavsiye ediyoruz.

Modaya uygun ve genç bayanların da severek kullanacağı örgü şal eşarp örneğimizi sadece şal modellerinde değil masa örtüsü yada kazan desenleriniz de kullanabilir ve hoş sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tığ işi şal örneğimizi yapmak oldukça kolay bunun için sizin üstünüze düşen fotoğraf galerimizde ki adımları teker teker uygulamak.Fotoğrafları çeken akrkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Çünkü tığ işi şal örneği için hem çok uğraşmış hemde detaylı fotoğraflar çekmiş.

Bir önceki yazımız olan şal modelleri ve şal örnekleri başlıklı konumuzda farklı ve zarif şal modelleri bulabilir ve yapılışlarını öğrenebilirsiniz.Soğuk kış günlerini sıcacık geçirmeniz dileği ile hoşçakalın.

 

Tığ İşi Kolay Eşap Şal Nasıl Yapılır ?

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git