Tığ İşi Fıstık Çiçek İle Battaniye Modeli

Benim çok sevdiğim insanın içini ısıtan bir çiçek motifi olan fıstık çiçek motifi ile battaniye nasıl yapılır bunu öğrenmiş olacağız fotoğrafımız da aşama aşama nasıl yapılmış göstermektedir. Farklı renklerle oluşturduğunuz tığ işi fıstık modeli çiçeklerimizle sıcacık bir bebek battaniyesi oluşturabilirsiniz. Artık iplerinizi değerlendirebilirsiniz bu modelle hem artık ipleriniz değerlenmiş olur hemde şık bir bebek battaniyesi elde etmiş olursunuz.

Daha evvel sizlere bir çok bebek battaniyesi modeli paylaşmıştık bunlardan bazıları kolay bebek battaniyesi modeli ile pratik ve hızlı bebek battaniyesi örebilirsiniz. Çok sevilen diğer modelimiz olan ayıcıklı bebek battaniyesi örneği ile sevimli bir bebek battaniyesi edinebilirsiniz.Fıstık modeli örgü ile oluşturacağınız tığ işi bebek battaniyesi de bunlara ek olacak. Şimdi bakalım bu güzel model nasıl yapılıyor.

 

Örgü Fıstık Modeli Bebek Battaniyesi Yapımı

 

tig-isi-fistik-cicek-ile-battaniye-yapimi


Yorum yapın:Etiketler:

Tığ İşi Fıstık Çiçek İle Battaniye Modeli Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Gulsum dedi ki:

    Mrb bu battaniyeden yapmak istiyorum ama cicekleri fotograftaki gbi yapamiyorum yardimci olabilirmisiniz.

    1. Örgü Bahçem dedi ki:

      Gülsüm hanım merhaba sizin için çiçek yapımı videosunu ekleyerek konumuzu gün içinde güncelleyeceğiz. Web sitemiz üzerinden takip ediniz. İlginize Teşekkür ederiz.

Sayfa başına git