Tığ İşi Çetik Patik Örnekleri

Kış aylarının gelmesiyle ayaklarımızdan ev ayakkabılarını ve patiklerini çıkarmıyoruz.Bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında çetik patikler yer almaktadır. Evde olsa bile zerafetinden ve şıklığından ödün vermeyen hanımlar babet modeli çetik örgü patikleri tercih  ediyor. Çetik örgü patik modeli örmek için elinizin bu işe biraz yatkın olması yeterlidir. Eğer daha önce elişi ürünleriyle haşır neşir olduysanız kolaylıkla çetik patik örebilirsiniz.

Çetik örgü patiklerin çok tercih edilmesinin sebebi babet görünümünde ve rahat olmasından kaynaklanmaktadır. Farklı ve yeni trend modeller tasarlanarak babet patiğimizin üst kısmı düğme, fiyonk veya farklı örgü motifleri ile süslenmektedir.Eğer sizde kış aylarında ayağınızın üşümesinden şikayetçiyseniz hem şık hemde ayağınızı sıcak tutabileceğiniz çetik örgü patik modellerini örebilir veya satın alabilirsiniz.

Bu arada bir çeyiz sandığı hazırlamak gibi bir niyetiniz varsa bu sandığın içinde mutlaka modern bir çetik patik koymanızı öneririz.Son zamanlarda genç bayanlar arasında yeni trend babet tarzında örgü patik modelleri olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Aşağıdaki fotoğraf galerimizde şık ve zarif babet şeklinde çetik patik örnekleri bulunmaktadır. Galerideki çetik patik örneklerimizi inceleyerek, kendinize ve sevdiklerinize hazırlayacağınız güzel hediyeler oluşturabilirsiniz.

 

Çetik Örgü Babet Patik Modelleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git