Tığ İşi Bebek Ceket Modelleri (Yeni)

Sizlere bu yazımızda birbirinden şahane tığ işi bebek ceketlerini tanıtacağız galerimizde ki bebek ceketleri çok ilginizi çekeceğinden hiç şüphem yok çünkü daha evvel görmediğiniz modeller olduğuna inanıyorum. Hepsi çok şık ve sevimli örgü bebek ceketleri. Ben şahsen pembe takımı çok beğendim. Krem rengi bereli ceket modeli de hiç fena durmuyor.

Tığ işi bebek ceketleri yanı sıra sizlere daha öncede tığ işi bebek hırkaları paylaşmıştım.Bu konumuzu da inceleyebilirsiniz. Eğer aradığınız konu bebek ceketi değilde bebek hırkası yapımı ise o zaman onada bir cevabımız var yine önceki makalelerimiz de bulunan tığ işi bebek ceketi yapılışını incelemenizde fayda var.

Evet galerimizde ki bu güzel ceket modellerini hep bareber inceleyelim ;

 

Tığ İşi Bebek Ceket Örnekleri

 

 

Bebek Ceketlerinin Önemi !

 

Bebek ceketleri neden önemli derseniz size şöyle bir açıklama getireyim örgü bebek ceketleri bize göre çok önemlidir. Bebeklerimiz annelerinden ayrıldıktan sonra çok naif ve narin olurlar. Eğer birde doğum kış ayına denk gelmiş ise bebeğinizin üşütmesi muhtemeldir. Bu yüzden bebeklerimizi sıkı sıkı giydirmemiz gerekmektedir. Galerimizdeki bebek ceket ve hırkalarından bir model beğenerek sizde bebeğinizi kışın soğuk günlerinden koruyabilirsiniz.

 

Başka bir galeri ve örnekte görüşmek üzere hoşçakalın.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git