Tığ İle Dantel Yaka Nasıl Örülür ? Resimli Anlatım

Çok güzel başka bir tığ işi modeli ile karşınızdayız. Tığ şiş kullanarak üretebileceklerimiz gerçekten muhteşem modeller oluyor. Bu seferki modelimiz çok şık bir tığ işi dantel yaka. İnternette dolaşırken karşıma çıkan bu model oldukça estetik duruyor. Birçok elbisemiz ile birlikte kullanabileceğimiz bu tığ işi dantel yaka modeli ile fark yaratabiliriz. Özgün ve şık görünmek isteyen hanımlara duyurulur.

Tığ işi dantel yaka yapımına ait modelimizin anlatımı bulunmasa da resimlerden yola çıkarak kolaylıkla örülüşünü çıkarabiliriz. Sizlerle paylaştığımız resimleri iyi incelerseniz hiç geçmeyecek olan dantel modasını kullanarak elbisenizi süsleyebilirsiniz.

Tığ şiş ile üretebileceğimiz giysi ve giysi modellerinin sınırı yok. Her geçen gün yeni bir tanesi popüler olan tığ örgü tekniklerini kullanarak hiç sanayi ürünlerine dolabımızda yer vermeden çok şık ve estetik bir elbise dolabına sahip olabiliriz. Sitemizde yer verdiğimiz tığ işi örgü teknikleri kullanarak yapılmış birçok giysi modeli var. Tığ işi yaka yapımı yanı sıra örgü yelekler, tığ işi bolerolar, tığ işi bebek hırkaları, tığ işi örgü çantalar, tığ işi bebek battaniyeleri gibi birçok tığ işi örgü modeline sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Sitemizde kısa bir arama yaparak tığ işi kullanarak yaptığımız birçok örgü modeli bulabilirsiniz. Tığ işi bolerodan, tığ işi bayan yeleğine, tığ işi bebek battaniyesinden, tığ işi bebek patiğine kadar birçok tığ işi örgü modeli sitemizin ilgili kategorisi altında sizi bekliyor.

Resimler yardımı ile tığ işi dantel yaka örmesini kavrayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi sonuçta ortaya çok şık bir parça çıkıyor. Örgü kazaklarınızla ya da başka giysilerinizle çok güzel kombinler yapabilirsiniz.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git