Şal Modelleri

Genellikle kadınlara hitap eden fakat dikkat çekerek bazı erkek gruplarına da hitap edip, çekicilik yaratıp onları almaya cezbettiği için erkeklerde son dönemlerde şal modellerini kullanmaya başladı. Kapalı kadınların dertleri gün geçtikçe artarken, çözümler ise şal veya türban üreten firmalardan gelmektedir. Bazı kadınlar giyimlerine, kuşamlarına dikkat etikleri takdirde doğal olarak eşarplarına yada şallarına dikkat etmeleri gerekecektir.

Yapılan bir hatanın diğer kadınlar tarafında hoş karşılanmayarak kötü görünme riskinizi çoğalttığı gibi sizleri kötü algılayacak ve moralinizi düşüren yüz ifadeleri ile de karşılaşmanız olanaklı bir durum konumuna gelmiştir.Kadınlar her alanda düştükleri o modern ve şık görünme isteklerini kapalı bir şekilde gerçekleştirmekte istenir. Her ne kadar dışarısı tarafından yanlış ve doğru olmayan algılar gibi görünse de, önemli olanın bizlerin nasıl ve ne türde hissettiğimiz bir duygudur.

Eğer içimiz gerçekten rahatsa hiç bir sorun olmadığı gibi, kalbimize rahat tutmamız gerekiyor. Çünkü insanlar her alan da her konuda fikir uymazlığı ve bunun getirmiş olduğu düşünce tartışmalarını her zaman her alanda karşımıza çıkabiliyor. Eleştiriye de önem verip o eleştirileri eğer olgun karşılayıp değerlendirme yaparsanız zaten bu sizin de duruşunuzu ve düşünce gücünüzün ve algılamanızın gerçeklik kanıtıdır.Bu düşünceleri pratik ve kolay şekilde şal modelleri ile aşabiliriz.

Şal Modelleri Neden Çok Tercih Edilir ?

Son dönemlerde her ne kadar tartışma olsa da (kadınlar arasında), kadınlar genellikle şal modelleri seçmeyi ve onu o şekilde örtünerek modern ve yapıcı bir görünüme sahip olmayı hedefleyip, bu yaptıkları ilerici tavırdan dolayı fazlasıyla modernlik taşıdıklarının farkına ancak o şalı örtünce varacaktırlar.

şal modelleri

şal modelleri

Bazı kadınlar halen sıkıcı bayıcı renklerden meydana gelen eşarpları örtmeye devam ederken, bazı kadınlar ise radikallik yaratarak, örgü şal modelleri tercih ederek ve görünüm güzelliklerinden faydalanarak bu sistemin getirdiği şıklıktan faydalanıyorlar. Şalın sadece eşarp veya örtü niyetinde kullanılmadığı gibi şal modelleri, saf yünden dokunması ile şıklık ve bir o kadar iyi hissetmemizi sağlayacak dokuması ile, bele bağlanan, başa kapanan, boyna dolanan, veya omuza atılan ince kesimli fakat estetik görünümü etkileyen bir yöntemdir.

Şal Modelleri İle Örgü Şıklığını Yakalayın

Kadınlar sadece şal olarak kullanmadıkları gibi şık veya soğuktan etkilenmemek isteyen kadınlar ise gömleklerinin üzerlerine, içlerinde ki tişörtün üzerine hatta ve hatta soğuklara karşı korunmak amacıyla montlarının üzerlerine uygun ve gerek desenleriyle, gerekse düz duruşları ile kendimize şıklık ve zariflik katan şalları uygun yerde uygun zamanda kullanırsak işte o zaman bizlerde şallarımız kadar estetik olacağızdır.

şal modelleri

şal modelleri

Kapalı kadınlarda eşarp kadar basit ürünlerin yerine hem hafif hem de şıklık için de bu ince kumaşa sahip şallar günümüz Türkiye’sinde oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Her yıl hatta her mevsim değişen ve değişiklik yarattıkça özel gösterilen şal modelleri günümüz hanımlarını etkileyerek arama motorlarına şal modelleri yazma imkanını sunuyor. Taşlı, işlemeli, incili ve boncuklu şal modelleri bulunurken, bu şalları seçen kadınlar ise gün içinde ki şıklıklarına göre seçmektedirler.

Şal Modelleri İçinde En Çok Tercih Edilen Örnekler

En çok tercih edilen şal modeli olan pamuklu şallara hafifliği ile gün içerisine şıklık kazandırıyor. 2014 – 2015 yıllarında trend konumda olan dantelli ve desenli şal modelleri halen günümüzde rastlanmaktadır. Çok fazla incili boncuklu şallara kullanacak isek sade ve şık bir elbise ve ya ürün seçersek daha güzel bir görünüme sahip oluruz.

“Örgü Bahçem web sitemizde şık ve modern şal modelleri bulabilir. Şal modellerinin yapılışları ile alakalı fotoğraflı anlatım ve videolu anlatımlar bulabilirsiniz”

Paylaş:
Sayfa başına git