Sakallı İple Üçlü Klozet Takımı Yapılışı

Hepimizin evinde kullanmış olduğumuz ve her eve lazım olan bir konuyu paylaşacağız bu yazımızda. Neymiş bu konu der gibisiniz… Çok meraklandırmadan yazalım sakallı iple üçlü klozet takımı yapılışı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Sakallı iple yapılan bir yazı paylaşmıştık aslında sizlerle Sakallı iple yapılan paspas örnekleri konumuzu incelerseniz ilginizi çekebilecek örnekler var. Bu kısa bilgiyi de verdikten sonra tekrar konumuza dönelim sakallı ipten 3’lü klozet takımı nasıl örülür ?  Anlatımına geçmeden önce sakallı iple alakalı bir kaç küçük bilgi kataralım sizlere,  sakallı ip diğer bir adıyla kirpi ipi olarak da geçer ve bu şekilde de bilinir.

Sakallı İpten Klozet Takımı Yapılışı Açıklamalı Anlatım

Sakallı iple neler yapabilirim derseniz sakallı iple klozet takımı, lif, bebek battaniyesi, koltuk örtüsü, poşetlik gibi bir çok eşya ve süs eşyasını yapabilirsiniz. Dilerseniz şimdi Üçlü klozet takımı yapılışı nasıl oluyor hemen bir görelim. Semra Yazıcı hanıma gönderdiği fotoğraflardan ötürü teşekkür ediyoruz.

sakalli-iple-klozet-takimi-nasil-orulur

Üçlü klozet takımızı sakallı ipten yapmak için gerekli olan malzemelerimiz elbette sakallı ip hangi renk düşünüyor isek ve patik için olan iplerden yine sizin düşündüğünüz renklerde ve elbette tığ.

Sakallı İpten Klozet Takımı Yapılışı Resimli Anlatım

Can alıcı yere geldik sakallı ipimizin içersine aynı renk tonlarında kullanacağımız diğer ipimizi katarak tığımız ile altı(6) zincir çekerek sonra birleştirerek halka yaparak yuvarlak olacak şekilde öreceğiz.

Aralarda ise artırmak suretiyle sık iğne şeklinde büyüteceğiz. İstediğimiz ebada gelene kadar büyütmeye devam etmeliyiz.Üstüne ise başka renk gelecek şekilde devam edeceğiz resimlerde de gördüğünüz gibi.

Sakallı ip ile klozet takımı yapacağımız için öreceğimiz parçadan altı(6) adet yada orta kısımdaki motifimize kaç tane daha eklemeniz gerektiğini birleştirerek kara verebilir ve ördükten sonra dikebilirsiniz.Sakallı iple klozet takımı yapılışı gerçekten bu kadar kolay. Alanınıza ve banyonuza göre istediğiniz şekli verebileceksiniz.

Denemek İsteyen Tüm Hanımlara Kolaylıklar Diliyoruz.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git