Renk Renk Kare Battaniye Modeli

Hanımlar merhaba hoşunuza gideceğini düşündüğüm bir örgü battaniye modelini paylaşacağım. Basit ve kolay battaniye yapmak istiyorsanız bu model tam size göre.Basitten kastımız renkli kareler oluşturuyorsunuz daha sonra bu kareleri birleştiriyorsunuz.Bazı küçük örgü çiçek motifleri ile süsleyeceğiz ve battaniyemiz hazır.

Bebek ve çocuklar için güzel bir battaniye modeli olduğunu düşünüyorum. Örgü ve tığ işine yeni başlayacak arkadaşlarımız bu modeli mutlaka değerlendirmeliler diye düşünüyorum. Kolay bir battaniye modeli olması yanı sıra aynı zamanda şık ve zarif.

Sizlere daha detaylı anlatım sunmak isterdim ama elimdeki doneler şuan için bunlar işinize yarayacağını düşünüyorum. Farklı battaniye süslemeleri deneyebilirsiniz. Bir çok farklı örgü battaniye süslemesine açık bir model.

Renkli Kare Bebek Battaniyesi Modeli

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Renk Renk Kare Battaniye Modeli Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. NEBIHA ÇAKMAK dedi ki:

  orgu battanıyeyı kaç ılmekten baslıyasunuz bıde kaç cm oruyosunuz bır parçYI CEVAPLARSANIZ SEVINIRM YIĞENİME ORCEM TESEKKURLER

  1. Örgü Bahçem dedi ki:

   Nebiha hanım örgü battaniye ile ilgili detayları gün içerisinde arkadaşlarımız cevaplayacaklar sorunuzu. İlginize Teşekkür ederiz.

 2. Şimal dedi ki:

  Yapımı gerçekten çok güzel ve kolaymış. Böyle kolay bebek battaniye yapılışı her zaman karşımıza çıkmıyor. Teşekkürler.

Sayfa başına git