Rengârenk Sevimli Örgü Bebek Patik Modelleri

Birbirinden renkli örgü bebek patik modelleri ile karşınızdayız. Sizlerle paylaşacağımız bu rengârenk bebek patik modelleri ile bebeciğinizin ayaklarına hem şirin bir görünüm katar hem de o nazik ayakları soğuktan korursunuz.

Deri Bebek Patiği ;İlk bebek patiği modelimiz deri kumaştan yapılan bebek patiği olacak. Deriden yapacağınız bebek patik modeli ile bebeğinizin ayaklarını sert zeminlerde korumasın sağlayacaksınız.

Parmak Arası Bebek Patiği ; Bu bebek patik yapımı oldukça kolaydır. Bebek patiğini resimde göreceğiniz şekilde ayağın çoğu bölgesini açıkta bırakacak şekilde örelim. Patiğin üzerini güzel bir çiçek örerek süsleyelim. Özellikle banyoda kullanım için çok uygun bir bebek patiği modeli oldu.

Yazlık örgü bebek patiği modeli Yaz aylarında bebeğinizin ayağını soğuk zeminlerden korurken bebeğinizin ayağının yaz sıcaklarından etkilenmemesini sağlayacak çok kullanışlı bir bebek patiği örneğidir.

Tığ İşi Manşetli Bebek Patiği ise örgü bebek patiği modelleri içinde en çok beğendiklerimden biri tığ işi örgü bebek patikleridir. Bu tığ örgü kullanılarak örülen manşetli bebek patiği de gerçekten çok hoş duruyor.

Çapraz bağlı bebek patiğine gelirsek göze en hoş gelen örgü bebek patiği örneklerinden biridir Biraz zahmet gerektirse de birbirine uyumlu renk seçimleri ile mükemmel sonuca ulaşabilirsiniz. Kullanacağınız düğmeler örgü bebek patiği modellerine daha bir şirinlik katacaktır.

Kot Bebek Patiği yapma fikrine gelirsek eğer örgü işlerinde bek iyi değilseniz bu kot bebek patiği modeli tam size göre demektir. Eski bir kottan bebek patiğinizin parçalarını kesin ve dikim işlemini tamamlayız.

İlk etapta sizlere tanıtacağımız örgü bebek patiği modelleri bunlar olacak. Sitemizden bunların haricinde de bebek patiği örneklerine ulaşabilirsiniz. Bebek patiği yapımı göründüğü kadar zor değildir. İşin içine bir kere girdimi, sadece kendi bebeğiniz için değil çevrenizdekilerin bebekleri için de bebek patiği modelleri yapacaksınız.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git