Puzzle Örgü Nedir ? Puzzle Örgü Nasıl Örülür ?

Bildiğiniz gibi örgü modellerinin bir çok isimleri var bazen bu türkçe olabiliyor bazen yabancı şekilde bizde bu örgü modellerine bir örnek olarak puzzle örgü modeli ve puzzle örgü nasıl örülür bunun üzerine yazacağız yazımızı.Örgü modelimizi Arzu Lifebula hanım oldukça güzel örmüş ve anlatmış bize bu güzel örgü modelini paylaşmak kalıyor

Arzu Lifebula hanımın youtube kanalında paylaşmış olduğu puzzle örgü yani diğer bir ismi ile yapboz örgü modelinin yapılışını öğrenmenize vesile olmaya çalışacağız.

Puzzle Örgü Modeli Nasıl Örülür ?

Puzlle örgü yapboz oyuncaklara benzeyen birbirine geçen örgü motiflerinden oluşuyor. Puzzle örgü modeli yedi ilmek ve katları olacak şekilde ve 2 kenar ilmek şeklinde oluşuyor. Bu güzel ve hoş örgü modelini beğeneceğinizi umuyorum. Peki puzzle örgü nedir ve puzzle örgü nasıl örülür bunun en net cevabını elbette videomuz da bulacaksınız.

Puzzle Yapboz Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Yukarıda sizlere bahsettiğimiz gibi puzzle örgü yapımını eğitim videomuzu dikkatlice izleyerek uygulayabilirsiniz. Bu değişik örgü modelini uygulamaya çalışacak tüm hanımlara kolay gelsin. Bize bu güzel videoyu çeken Arzu Lifebula hanımada ayrıca teşekkür ediyoruz.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git