Popcorn Örgü Battaniye Yapımı ( Popcorn Crochet )

Merhaba hanımlar yine farklı ve göze hoş gelen örgü modelleri ile sizlerle birlikteyiz.Bu gün sizlere paylaşacağımız konumuz popcorn örgü battaniye modeli olacak. Hemen nedir bu popcorn battaniye der gibisiniz. Hemen açıklayalım. Aslında çok yabancı değilsiniz bizim mısır örgü dediğimiz model farklı ve güzel bir motifle sıcak ve sevimli bir battaniye yapılmış.

Popcorn battaniyeler şu aralar oldukça popüler bizde bu yüzden bu konuyu açma ihtiyacı hissettik belki hala popcorn crochet ( patlamış mısır örgü modeli ) ile tanışmayan arkadaşlarımız vardır. Aslında daha evvel yayınladığımız popcorn örgü modelleri konumuzda patlamış mısır örneğinden bahsetmiştik buna ilave ikinci konumuz olacak.

Yine bir üyemiz patlamış mısır motifi ile bir battaniye modeli paylaşmıştı. Onuda web sitemizde küçük bir arama yaparak görebilir ve sipariş verebilirsiniz.

popcorn örgü battaniye

popcorn örgü battaniye

Bizim modelimiz ise kalp motifli popcorn motifli örgü battaniye modeli olacak size yazımızın sonlarına doğru şemaları ve popcorn örgü motifi nasıl yapılır bunun hakkında şemalar ve videolar paylaşacağız. Kare kalp motifini yaptıktan sonra işimiz basit motifleri birleştirmek ve kenar süsü yapmak kalıyor bize.

popcorn-battaniye-nasil-yapilir

Bu güzel popcorn battaniye modelini yapmak istiyorsanız aşağıda size vereceğimiz motif şemalarından ve basit anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Popcorn Örgü Battaniye Modeli Şemaları

Örgü battaniyemize ait motiflerin şemaları ve anlatımını gösteren fotoğraflar galerimizdedir.

Popcorn Örgü Battaniye Modeline Ait Motifin Yapılışı

Popcorn örgü modeli ile harika battaniyeler motifler ortaya çıkarabilirsiniz basit olarak popcorn motifi nasıl yapılır videomuzdan öğrenebilirsiniz. Denemek isteyen hanımlara kolay gelsin diyoruz.


Yorum yapın:Etiketler:

Popcorn Örgü Battaniye Yapımı ( Popcorn Crochet ) Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Elif dedi ki:

    Pembe kalpli Popcorn battaniye de kaç numara tig ve hangi yün kullanılmıştır? Yardımcı olursanız cok sevinirim

  2. Banu dedi ki:

    Popcorn battaniye için kaç adet ip ve kaç numara tığ kullanildi

Sayfa başına git