Papatya Motifli Kolay Battaniye Yapımı

Bugün sizlere paylaşacağımız bebek battaniyesi yapımı rengarenk ve çok sevimli duruyor kız bebek veya erkek bebek için kullanabileceğiniz bir model.Ücretsiz örgü bebek battaniyesi modelleri arasında yerini alıyor.Bu battaniyemize yakın bir model olan 3 boyutlu bebek battaniyesi konumuza veya yine afgan modeli bebek battaniyesi olan Afgan Modeli Bebek Battaniyesi konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Battaniyemiz çok renkli ve harika…  Papatya motifli bebek battaniyesi modelleri arasında en baştaki yerini koruyor. Örgümüze en başta renkli yumaklar alarak başlıyoruz daha sonra fotoğraflarda gözüktüğü gibi renkli kareler oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz örgü kare motiflerimizi birleştirerek battaniyemizin zeminini hazırlıyoruz. Daha sonra papatyamızı oluşturmak için önce göbek kısmını daha sonra da papatyamızın yapraklarını oluşturuyoruz.

Daha önce oluşturduğumuz bebek battaniyemizin alt kısmının üzerine papatya motfilerimizi toplayarak istediğimiz şekilde süslüyoruz. Ve harika bir bebek battaniyemiz olmuş oluyor.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Papatya Motifli Kolay Battaniye Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. fatma dedi ki:

    battaniyenin motifleri nasıl örülüyo anlatırmısınız

Sayfa başına git