Panç İşi Havlular Ve Panç İşi Desenleri

Bu konumuzda sizlere punch veyahutta panç işi olarak bilinen elişi örneklerinden bahsedeceğiz. Panç işi süslemeler daha çok çeyizlik elişi ürünlerinin süslemelerinde son yıllarda aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden yazımızın sonunda en yeni ve güzel panç işi havlu kenarı örneklerini bulabileceksiniz.Panç işi tekniği ile süsleme yapmak açık söylemek gerekirse oldukça zahmetli ve emek isteyen bir elişi çalışmasıdır.

Fakat sonuç olarak ortaya çıkan ürün bu zahmete deymektedir.Panç işi yapımına dair kısa bir bilgi vermek gerekir ise panç iğnesini kullanarak havlumuzun kumaşını delerek ve ipliği geçirerek oluşturmaktadır. Panç nakışı özel bir elişi tekniğidir.

Bu tekniği kendi hobileriniz veya çeyizlik ürünler için kullanabilir veya ticari amaçla hazırlayarak satışa sunabilirsiniz. Panç işi havlu kenarı örnekleri daha çok çeyizlik olarak kullanılmaktadır. Gösterişli ve görsel olarak çekici durduğundan genç kızların en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

Aşağıdaki fotoğraf galerimizden hem çeyizinize mutfağınıza veya satacağınız ürünler için en güzel panç işlemeli havlu kenarı modellerini bulabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Panç ( Punch ) Nakışı İşlemeli Havlu Kenarı Örnekleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git