Örgü Yeşil Zebra Modeli Bot Patik Yapılışı

Yine değişik ve beğeneceğinizi umduğum örme patik modelinin  görsellerini ve videolu anlatımını sizlere sunacağız. Bebek ve çocuklarımız için değişik örgü modelleri ve tekniklerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yazımızdaki tığ ile yapılmış olan zebra modeli örgü bot patik yapılışını öğrenmeye çalışacağız.

Yabancı bir kaynakta bulduğum bu bot patik yapımı hoşuma gitti ve sizlere de değişik bir kaynak sunmak istedim. Fotoğraf ve videolu anlatımdan zebra patik yapımını çıkaramaz iseniz konumuzun en altında belirtmiş olduğum kaynaktan da yararlanabilirsiniz. Tabi örgü yeşil zebra bot patiğin anlatımı kaynakta yabancı dilde yazıyor biraz zorlanabilirsiniz.

Bot patiğimizin yapımında 2 renk ip kullanacağız bu modelde yeşil ve sarı kullanılmış sizler renkleri değiştirerek farklı modeller çıkarabilirsiniz. Bu desende bir patik yapmak isteyenlerin çok olacağını düşünüyorum. Daha fazla model için örgü bahçem youtube kanalımıza göz atarak farklı modeller ve anlatımlar bulabilirsiniz.

 

Zebra Bot Patik Yapımı Resimli Anlatım

 

Örme Bebekler İçin Zebra Patik Yapılışı Video

 

Zebra patik modelini fotoğraflardan tam olarak çıkaramadıysanız aşağıdaki eğitim videomuzu izleyerek bu güzel örme bot patiği yapabilirsiniz. Bebekler için örgü patik modellerine bir yenisini daha eklemiş olacaksınız.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git