Örgü Ve Tığ İşi Giysilerde Son Moda

Modern yaşamla beraber modayı yakından takip ediyoruz hepimiz fakat tığ işi ve örgüler sanki hep ikinci planda kalıyormuş gibi algılanıyor. Ama çok büyük moda firmaları bile örgü ve tığ işi ürünleri modaya uyarlayarak harika giysi ve elbiseler çıkarmayı başarıyor. Örgü bahçem sloganı olarak “modern yaşama inat bayan hobileri” sloganımızda tam burada yerini buluyor.

Tığ işi elbise modasını biraz incelemek ve araştırmak istedik internet üzerinde ve araştırmamız sonucu karşımıza çıkan giysiler çok modern ve şık modeller olduğunu ortaya koydu.Zarif ve şık gözükmek istiyorsanız modern örgü modellerini takip ederek bu giysileri kendinize uyarlayarak zarif ve alımlı gözükebilir aynı zamanda örgü ve tığ işi ile de modaya uyulabileceğini ispatlamış olacaksınız.

Mesela karşımıza çıkan elbiselerden en çok hoşumuza giden modeller motifli askılı bluz ve fileli siyah pantolon dikkatimizi çekti gerçekten günümüzde çok az insanın kullandığı harika renkli motiflerden oluşmuş askılı bir bluz bunu hangi mağazada bulabilirsiniz ki !

Sizler için derlediğimiz son moda örgü giysileri paylaşıyoruz. Hoş vakit geçirmeniz dileğiyle hoşçakalın.

 

Tığ İşi Modası Elbise Ve Giysiler

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git