Örgü Televizyon Battaniye Modelleri

Kış gelince akla ilk gelen örgü olmuyor mu? Evde ya da yolda hanımlar zamanınızı değerlendirmek için en güzel seçeneklerden birisi örgü örmek. Hele günümüzde birçok konuda fikir sahibi olmamız sayesinde el becerilerimiz gittikçe modern bir tarz alıyor. Gözümüze sürekli bu mevsim ev tekstilinde birkaç şey takılır; battaniye, televizyon battaniye modelleri, kırlent, kış için yapılan dekoratif süslemeler gibi…

 

Bugün sizinle vazgeçilmez bir örgü modeli paylaşmak istiyorum. Örgü televizyon battaniye modelleri için muazzam fikirlerin bir araya toplandığı bu galeri bölümünde dolaşmaktan keyif alacaksınız eminim. Hemen hanımlar, ekran başına gelin. Birbirinden güzel örnekler sizi bekliyor. Örgü televizyon battaniye örnekleri konusunda sizin de fikriniz olacaktır. Lütfen benimle ayrıca paylaşmanızı da isterim. Şimdi gelelim örgü battaniye modellerine; tek parça farklı motifli şiş örgü tipleri, tığ işi ile yapılan kare motifli örnekler, tek renk ya da renkli yapılan örgü battaniye örnekleri, sade düz örgü.

 

Battaniye üzerine yapılan süslemeler, kenarlara yapılan püsküller ya da ponpon süslemeler gibi birçok çeşitti bir arada görmeniz mümkün olacak. Keyfine düşkün hanımlar, sizlere sesleniyorum, televizyon karşısında otururken bile bu örneklerden harika bir battaniye modeli çıkartabilirsiniz. Becerikli hanımlar hele sizler için birbirinden farklı ve en yeni tarz örgü battaniye modelleri yer alıyor. Renkler ve kullanacağınız yün çeşidi hakkında sınırlama yapmayın. Nasıl bir doku arzu ediyorsanız bu duruma uygun modeller ve örnekler bu bölümde yer alıyor. Aynı modelleri bebek battaniyesi içinde kullanabilirsiniz. Takım olmasını istemez misiniz? Beyler ve çocuklar bu işe oldukça sevineceklerdir. Kış günü evlerimizde sımsıcak ve güvende olmamızı sağlayan örgü battaniye modelli yapımı sırasında da sizlere nefes olacaktır.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git