Örgü Şal Modelleri Ve Şal Örnekleri

Örgü modelleri ve elişi örneklerimize ve anlatımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Birinci ilkemiz olan hep farklı ve değişik örgü desenleri ve örgü modelleri prensibimizi devam ettirerek, örgü modelleri konularımıza bir yenisini değişik ve farklı tasarımlarla oluşturulmuş örgü şal modelleri ile devam ediyoruz.

Bayanların serin yaz akşamlarında ve mevsimsel olarak kullandıkları örgü ile yapılmış şal modelleri olarak biliriz, şal modellerini. Aslında bunun ismi birden fazla kullanılıyor bunlara örnek vermek gerekirse fular modelleri, örgü boyunluk modelleri olarakta biliniyor. Bu tığ işi şal modelleri ve örnekleri bayanlar arasında çok moda.

Paltolarınızın ve her çeşit elbiselerinizin üzerinde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz örgü şalları denemediyseniz çok geç kalmış sayılmazsınız.Eğer bir şal modeli örmek istiyorsanız. Örgü şallar içinde kolay ve haroşa örgü tekniği kullanılarak örülen şal modellerini tercih etmenizi öneririm. Yada aşağıdaki galerimizde bulunan şal modelleri içinden bir model beğenerek sipariş verebilirsiniz.

Eğer galerimizdeki örme şallar hoşunuza gitmedi ise 24 Adet Değişik Ve Farklı Örgü Şal Modelleri konumuza göz atarak beğenebileceğiniz şal örnekleri bulabilirsiniz.

Zarif Ve Şık Örgü Şal Modelleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git