Örgü Poşetlik Modelleri

Bayanlar mutfaklarının devamlı düzenli olmasını isterler. Biz de bu yazımız bazen nereye koyacağımızı şaşırdığımız market poşetleri için  poşetlik yapımıörgü poşetlik modelleri hakkında olsun istedik.Özellikle artan yünleri değerlendirme çok iyi bir yöntem.Rengarenk çok güzel poşetlik modelleri oluşturarak kullanabilirsiniz. Örgü poşetlikler çok kolay ve pratik şekilde yapılmaktadır. zannedildiği gibi zor değil.

 

Nelerden Poşetlik Yapılabilir?

 

Poşetlik çeşitlerini özellikle sakkallı ipten poşetlik yapımı, kumaştan poşetlik yapmak, ahşap boyama bilen bayanlar özellikle çok şanslılar kendi poşetliklerini mutfak dekorasyonlarına uygun renkte  ahşap poşetlik modelleri oluşturarak kullanabilirler.Mutfağın en güzel yerinde ahşap poşetlik dekorasyon amaçlı harika görünür.Yine geri dönüşüm projesi olarak da sayabileceğimiz çocuklarınızın eski oyuncaklarından kalan bebeklerin alt kısmına sevdiğiniz uygun bir kumaştan torba yaparak bebek poşetlik modeli yapabilirsiniz.

 

Örgü Poşetlik Yapımı

 

Kumaşların üzerine işleme yaparak ve nakış işleyerek de kumaştan poşetlik modelini yapabilirsiniz.Evet bayanlar artık poşetler ortalıkta gezmeyecek. El emeği yaptığınız poşetliklerin içine koyacaksınız.Yapmak isteyenlere kolay gelsin diyoruz ve beğendiğimiz poşetlik çeşitlerini derledik ve dileyen galerimizi inceleyerek bakabilir.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git