Örgü Penye İpten Paspas Modelleri

Piyasa da bulunan ev tekstili yerine alternatif aramaya devam ediyoruz. Paspas kullanımı için alternatif arayanlar için seçenek sunuyoruz. Doğal görünüme geri dönüş olması uzun bir süredir arayışta olanlara seçenek sunuyor. Örgü penye ipten paspas modelleri arasında kolay ve görüntüsü harika olan örnekler yer alıyor.

Penye iplikler aynı zamanda sağlam ve yıkanması kolay bir etki yaratıyor. Bu yüzden ekstra tercih ediliyor da olabilir. Geometrik desenler, zikzak desenler, çiçek desenleri gibi işler penye örgü paspas şekillerini oluşturmanı sağlıyor. Model olarak da yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen gibi kullanımlar söz konusu olacaktır. Tığ işi modeller oluştururken renkler konusunda dekorlara uygunluk da mümkün olacaktır. Odalar, holler, çocuk odaları için özel, banyo ve mutfak içinde ayrıca paspas penye iplikten örgü modeller yapabilmeniz mümkün.

Tığ kullanarak birbirinden güzel ve renkli penye ipten paspas örnekleri yaparken aynı zamanda ara süslemeler yaparak da kombin yapabilirsiniz. Paspas modellerinizi aynı zamanda aynı stilde kullanacağını penye iplikler ile başka ürünler için yapmanız mümkün. Örneğin; kutular, sepetler gibi…

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git