Örgü Kolay Ve Çok Şık Yazlık Bluz Yapımı

Yaz aylarında kullanabilceğiniz harika bir örgü bluz modeli ve yapımı , galerimizdeki fotoğrafları uygulayarak ördüğünüz de bu güzel tığ işi bluza sahip olabilirsiniz. Aşamalar detaylı olarak anlatılmış. Tabi rusça biliyorsanız işiniz daha kolaylaşacaktır :) bizim olmadığı için çeviremedik. Çok zor bir örgü modeli değil oldukça kolay bir örgü bluz modeli açıkcası.

Kolay ve pratik şekilde tığ işi bluz sahibi olmak istiyorsanız. İki parçayı ördükten sonra birleştirerek ince detayları yapmanız kalıyor. Örneklerde örgü bluzumuz kırmızı ve beyaz renklerde örülmüş fakat krem ve kremin tonları da bu örnekte oldukça şık duracaktır. Elişi ve örme işlerine yeni yeni ısınan bayanların kendilerini deneyerek örebilecekleri, oldukça şık ve zarif bir örgü bluz modeli, bu kolay örgü bluzu yaparak kendilerine örgü konusunda özgüven aşılayabilirler.

Eğer ben bu işte ustayım daha farklı ve değişik bir örgü bluz arıyorum diyorsanız sarı zor desenli bluz örneği konumuza göz atabilirsiniz. Örneği denemek isteyen tüm hanımlara şimdiden kolay gelsin diyoruz. Örgü modelleri, bebek yelekleri ve ilk kez göreceğiniz anlatımlı örgü modelleri için Örgü Bahçem web sitemizi takip etmeye devam edin. Model ile ilgili değerli yorumlarınızı esirgemeyin.

Kolay Örgü Bluz Modeli Ve Yapılışı

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git