Örgü Kız Bebek Elbisesi Ve Şapkası

Hanımlar bahar ve yaz geldi ama bizler yinede örgü ve elişi örmeyi bırakmadan devam ediyoruz. Yani önümüzdeki kışa hazırlık yapıyoruz karınca misali.Bu yazımızda size bebek örgü modelleri ile alakalı güzel ve hoş bir örgü modeli paylaşacağız. Bebek yelekleri ve örgü bebek elbiseleri ile ilgili güzel ve hoş modelleri sizlere sunmuştuk.

Bunlara bir yenisini ekliyoruz. Eğer bir kız çocuğunuz var ise bu örgü kız elbisesi modelini mutlaka örmenizi tavsiye ediyoruz gerek renkleri olsun gerek ise kullanılan motifler bir harika ! Bebek elbisesinin üstündeki süslemeler ve örgü bebek şapkasının üzerinde süslemeler oldukça iyi düşünülmüş ve tasarlanmış.

Bu örgü bebek elbisesi modelini düşünüp tasarlayarak uygulayan ellere teşekkür ediyoruz. Örgü bebek elbisemizin pilelerindeki motiflere hayran kaldık gerçekten çok hoş gözüküyor.Siz değerli takipçilerimiz için bu bebek yeleği yapılışı hakkında daha detaylı bilgi aktarmak isterdik ama malesef şuanda bulabildiğimiz tek şey bu güzel bebek elbisesi modeli.

Örgü bahçem sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaşmış olduğumuz örgü bebek elbisesi yapılışı konumuz ve örgü bebek tulumları konumuz ilginizi çekebilir daha fazla bebek örgü modelleri için bebek örgüleri kategorimizi ziyaret ediniz.

Kız Çocukları İçin Örgü Elbiseler

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git