Örgü Erkek Atkı ve Boyunluk Modelleri

Sevgililer günü yaklaşırken sevgilime ne hediye alırım diye düşünüyorsanız en güzel hediye el örgüsü erkek atkı modelleri.Çok ta zor olmayan erkek atkı ve boyunluk modelleri hemen bitirebileceğiniz örgü modelleri.
Bir bayan içinde gurur verici duygudur. Sevgilisine veya eşine örgü boyunluk örmek.Alan kişi içinde çok anlamlı bir hediyedir.Güzel ve sevdiği bir renk tonunda öreceğiniz örgü atkı bere eldiven takımı onun için bir kış boyunca kullanabileği aksesuar olabilir.

2014  örgü atkı modellerinde çok renkli modelleri tercih edilmekte önceki yıllarda genellikle gri ve lacivert renkler tercih edilirken. bu yıl kırmızı yeşil açık mavi rengarek örme atkı modelleri kullanılmakta.Hala vaktiniz var bayanlar sevgililer günü hediyenizi almadıysanız ya da aldıysanız bile hediyenizin daha anlamlı olmasını istiyorsanız sizde hemen örgü boyunluk örerek sevgilinizin boynunu sıcacık yapmak istemezmisiniz.

Örgü atkı nasıl yapılır, atkı örme teknikleri hakkında önümüzdeki günlerde daha geniş bir bilgi vereceğim. Şimdilik örgü işini bilen bayan arkadaşlarıma seçtiğim çok güzel örgü erkek atkısı örneklerini galerimize ekledim. Örmek isteyenlere kolay gelsin.


Yorum yapın:



Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git