Örgü Damacana Kılıfı Modelleri

Hemen hemen hepimizin evinde kullanmış olduğumuz damacana su bindonlarımız var ve bunları daha hoş hale getirmek için örgü damacana örtüsü modelleri kullanabiliriz ve göze daha hoş gelen bir şekilde dekoratif amaçlı kullanabiliriz.

Büyük şehirlerde hava kirliliği, çevre kirliliği derken katkısız ve sağlıklı sebze meyvelere ve dahi sulara ulaşmamız zorlaştı. Böyle bir durum ile karşılaştığımızda “zararın neresinden dönülse kardır” düşüncesiyle değiştirme ihtimalimizin bulunduğu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için her yöntemi denemeliyiz. Çocukları gelecek adına bilinçlendirmeli, en önemlisi suların kirlenmemesi için önlemler almalıyız.

orgu-damacana-kilifi-modelleri

örgü damacana kılıfı modelleri

Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda sular katkısız hale gelinceye kadar hazır su alıp tüketiyoruz. Bulaşık, çamaşır ya da duş almak için musluk sularını kullanabiliriz. Sağlık söz konusu olunca korumak adına musluk sularını tüketmeyip hazır sular alırız.

Tabi bunların başında küçük şişeler yerine daha ekonomik olması açısından damacana suları tercih ediyoruz. Fakat bu damacanalar mutfaklarımızda pekte hoş gözükmezler o yüzden kılıfları olması gerekir. Bizde bu konuda sizlere fikir vermek amacıyla örgü ile yapılmış damacana kılıfları ve örgü damacana örtülerini bir araya getirdik.

Örgü Damacana Örtü Modelleri Ve Damacana Örtüleri

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git