Örgü Çanta Modelleri

Sevgili bayanlar örgü çanta modellerini mutlaka daha önce gördüğünüzü fakat hiç bu kadar güzel olanları görmediğinizi düşünüyorum. Bu örgü çanta örnekleri beni çok etkiledi. Tüm yaşlara hitap ediyor ; orta yaş, genç, çocuk hiç farketmiyor hepsini tatmin edecek örnekler var.Galerimizi dikkatli incelerseniz tığ ile örülmüş el çantaları da göreceksiniz.

Modern yaşam bizi nereye sürüklerse sürüklesin biz eskileri daima hatırlamalıyız anane ve babannelerimizin kollarımıza yün dolayarak yün çileleri açtığı günleri hatırlamalıyız.Ancak günümüz sıkıntı dertlerinden ve şehirde yaşayan hanımlar ancak bu hobiler sayesinde streslerinden uzaklaşabilirler.Bir moda sevdası tutturup gidiyor  gençlerimiz marka peşinde koşuyor marka sevdasına binlerce türk lirası ödeniyor. Halbuki değişik modelde istediğiniz renkte bir şiş bir tığ ile hem stresten uzak hemde ucuz maliyetli örgü çantalara sahip olabilirler.

Örgü örmesini bilmiyorum fakat eğer örgü bilmiş olsaydım içlerinden bir tanesi çok hoşuma gitti o modeli mutlaka örmeyi denerdim. Hangisi diye sorar gibisiniz.Ahşap kulplu sarı kurdale olan beyaz örgü çantayı mutlaka denerdim. Ne kadar başarılı olurdum bilemem.Sizleri daha fazla yormadan hemen çantalarımıza bakalım.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Örgü Çanta Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ozlem dedi ki:

    Gercekten cok güzel modeller bunları anlatımıni bulabileceğiniz bir yer varmi

    1. Örgü Bahçem dedi ki:

      Özlem hanım anlatımlı örgüler başlığımızda ve örgü modelleri başlığımızda videolu ve resimli örgü anlatımları bulabilirsiniz.

Sayfa başına git