Örgü Çanta Modelleri

Merhabalar, bugün sizinle oldukça keyifli bir örgü örneğinden bahsedeceğim. Hanımlar en çok alışverişte ne ya da neler satın alır? Dolaplarda onlarca ayakkabı ve çanta bizi bekliyor, değil mi…Evet aynen benimde durumum sizinkinden farklı değil. Bugün size güzel bir tüyo veriyim mi? bazılarınız hemen anımsayacaklardır, örgü çanta modellerini.

Bu sene yani 2016 ve 2017 yılında oldukça popüler bir kullanım sahasına girdi. Saha derken aynen moda trendlerinden bahsediyorum. Avrupa’nın birçok moda şehrinde ünlü tasarımcılar örgü tipine karşı geri dönüş yaşıyor. Bu durum örgü bayan çanta modellerinde yer alıyor. Şimdi gelin keyifler bu senenin en trend örgü bayan çanta modelleri arasında bir gezinti yapalım.

Hanımlar, inanamayacağınız kadar size yaratıcılık kazandıracak bu güzel modellere şaşıracaksınız. Sanırsınız ki bazı modellerden örgü tipi olmaz. Hayır oluyor işte! Seve seve de kullanacağınızdan eminim. Örgü çanta yaz, ilkbahar, sonbahar ve kış havasında olabilir. Bu kullanımlar içinde ayrı ayrı modeller seçtik.


Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git