Örgü Baykuş Motifli Çocuk Eldiven Yapımı

Baykuş motifli örgü modellerimize bir yenisini bu yazımızda eklemiş oluyoruz.Çocuklar için eldiven modeli arıyorsanız size paylaşacağım bu parmaksız baykuş motifli eldiven modeline bayılacaksınız.Örgü çocuk eldiveni yapımı çok zor değil biraz örgü tecrübesi olması yeterli fotoğraflardada görüldüğü gibi gayet basit bir şekilde yapılıyor eldiveni örerek baykuş motifini oluşturarak eldivenimizin üzerine dikmemiz yeterli olacak.

Yine çocuklar için paylaşmış olduğum tilki motifli çocuk atkı ve bere yapımı konumuz ilginizi çekebilir.Anlatımlı olarak çocuk atkı ve şapkasının detaylarına ulaşabilirsiniz.Çocuk ve bebek örgü modelleri konularında sizlere değişik ve güzel örnekler paylaşmaya devam edeceğiz.

Anlatımlı Çocuk Eldiveni Yapımı

Tığ İşi Çocuk Eldiveni Modelleri

Sizlere fikir vermesi açısından örgü çocuk eldivenlerini araştırarak bazı güzel modelleri paylaşmak istedim.Tığ işi motifli, parmaklı, parmaksız çocuk eldiveni modellerini galerimizde bulabilirsiniz. Yine herzaman ki prensibimiz gibi en farklı ve değişik eldiven örneklerini galerimizde sizler için sunmaya çalıştık. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Başka bir model ve anlatımda görüşmek üzere hoşçakalın.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git