Örgü Bayan Elbise Modelleri

Hanımlar, elbise kullanmayı seven kim olmaz ki? Ben açıkçası her tür elbise modelinin dolabımda yeri olduğunu biliyorum. Üstelik farklı ve sıradan görünmemize yardımcı olan el örgüsü elbise modelleri için güzel seçenekleri sizlere de sunmak istiyorum. 70’lerin modası olan örgü bayan elbise modelleri uzun bir süredir oldukça moda. Bu akım kanımca hiçbir dönem geçmeyecek. İyi ki de geçmeyecek! Bluz modelleri konusunda kendinize neler yapabildiğimizi görmüştük. Aynı şekilde bu modellerin birçoğunu örgü elbise modeli olarak da yapmanız mümkün olacaktır.

Uzun ve kısa kullanımlar içinde örgü elbise modelleri için motifler oluşturmanız mümkündür. Motifler aslında elbise modelinizin kendi halini ortaya çıkartacaktır. Sırt ve ön kısım içinde nefis farklılıkta tarzlar yaratmanız mümkün olacak. Motifler arasında daha çok tığ kullanımı ön planda olabilir. Ancak genel elbise örgü modelinizi şiş ile de ortaya çıkartabilirsiniz. Kenar ve kol ya da boyun kısmında yapacağınız tığ motifleri ile kombin yapabilmeniz mümkün. Hanımlar, özel bir akşam ya da kutlama içinde örgü bayan elbise modelleri tercih ediliyor. Ve harika süslemeler ile de bambaşka bir hale dönüşmeniz mümkün oluyor. Hem bambaşka görünmenize hem de doğal olmanıza neden oluyor.

Kış içinde yapabileceğiniz güzel örgü elbise modelleri bulunuyor. Uzun etek boylu olanlar dışında aynı zamanda tunik kullanımlar da sizlere bu galeri bölümünde güzel örnekler oluşturacaktır. Yaz günleri içinde tırıl tırıl görüntünün yanında doğal yanık tenleriniz için de örgü elbise örnekleri harika bir görünüm kazandırıyor. Ten rengi, krem ya da kırık beyaz üzerine yapılan dantel görüntülü elbise örgü modelleri içinde çok güzel duruyor. Örgü elbise bayan modelleri içinde kombinler için farklı süslemeler de mümkün olacaktır. Deri, güderi, kumaş, inci, boncuk ve kurdele ile örgü elbise üzerine uygulamalar yapabilirsiniz.

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git