Modern Örgü Bardak Ve Fincan Kılıfı Örnekleri

Evet sizler için örgü bardak ve fincan kılıfı fiyatlarını çekerek paylaşmıştım. Eğer bu işten para kazanan arkadaşlarımız var ise onlar için birbirinden şahane tığ işi fincan kılıfı örnekleri ve tığ işi bardak kılıfı modellerini bir araya getirdim. Hepsi günümüze uygun modern ve şık örgü kılıflar, bu örgü fincan ve bardak kılıflarını örerek şık bir fincanla veya bardakla uyumlu bir şekilde bağdaştırarak satıp aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Örgü bardak kılıflarımız içinde en çok hoşuma giden modeller düğme ile yapılmış fincan kılıflar oldu. Diğer bir model ise renkli iplerle düz şekilde örülmüş sade olan örgü kupa kılıfları ilgimi çekti. Hepsi çok farklı ve şık fincan kılıfları umarım hoşunuza gider ve projeleriniz arasında yerini alır.

 

Örgü Kupa Kılıfı Nasıl Yapılır ?

 

Örgü kupa kılıfı nasıl yapılır sorusunu hep beraber yanıtlayalım. Artık bu kupa fincan kılıfı trendi gençlerimizi sarmış durumda eski kadınların işi değil yeni moda diyebiliriz. Örgü fincan ve kupa kılıfı yapılışı çok zor değil dilerseniz elinizdeki fincan veya kupanın ebatlarına göre trabzanlar oluşturmak suretiyle örün, yada şiş ile onbeş (15) ilmek başlamak suretiyle düz örün.Bu iş için kalın ve tüylü ipleri seçmeniz uygun olacaktır.Düğmeler ve değişik aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Kendi kullanacağınız özel bir ürün olacağından isim veya herhangi başka bir ikon ile süsleyebilirsiniz.

 

Örgü Kupa ve Fincan Kılıfı Örnekleri

 


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git