Makrome İpi İle Renkli Kolye Yapımı

Hanımlar artık kış sezonunu bitirdik ve ağalar çiçeklerini göstermeye her yer yeşermeye ve cıvık cıvıl renklerle bahar geliyor. Peki bahara hazırmıyız ? Bir bayanın en güçlü silahlarından biri olan takılar ve aksesuarlarımız yeterlimi. Sizlere çok para harcamadan şık ve zarif bir dıy projesi ( dıy project) makrome ipinden renkli kolye yapımını anlatmaya çalışacağım.

Kullanacağınız takılara bir dünya para ödemenize gerek yok kendin yap projelerini takip ediyorsanız bu işi ucuza getirebileceğinizi biliyorsunuzdur. “Makrome kolay kolye yapımı” galerimizde detayları ile anlatılmaktadır. Bu güzel renkli kolyeyi yaparak yaz aylarında kullanabilirsiniz.

Geçmiş zamanlarda yine makrome takı ve kolye modellerine dair paylaşımlarda bulunmuştum fakat bu kadar basit bir makrome işi kolyeyle karşılaşmamıştım.

Makrome ipimiz ile fotoğraf galerimizde gösterilen şekilde kolyemizi oluşturduktan sonra boyalı suyumuza yine fotoğraflarda gösterilen şekilde batırıyoruz ve kurumaya bırakıyoruz. Bu işlemlerden sonra şık ve zarif bir makrome işi kolyeye sahip oluyoruz.

 

Makrome İpi İle Renkli Kolye Nasıl Yapılır ?

 

Paylaş:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir