Makrome Baykuş Kolye Yapılışı

Dikkat çekici ve değişik bir kolye sahibi olmak ister misiniz ? O zaman bu konumuz tam size göre makrome ipi ile yapılmış bir baykuş kolyeyi tanıtacağım sizlere.El becerinize bağlı olarak makrome kolye yapımını geliştirebilirsiniz.Sizler için birde videolu anlatım ekledim. Konu altından ulaşabilirsiniz. Makrome kolye modelini daha önce görmüşmüydünüz bilemiyorum ama benim çok hoşuma gitti gerçekten çok kibar ve zarif duruyor.

 Baykuş deseni örgülerde çok kullanılır biz de bu yüzden baykuş deseni gördüğümüzde paylaşmadan edemiyoruz.Sitemiz üzerinden arama yaparak baykuş desenli kazak modeli ve baykuş desenli örgülere ulaşabilirsiniz.

makrome-kolye-yapilisi

 

Makrome Baykuş Kolye Nasıl Başlanır ?

 

Arkadaşlar ben buna makroome baykuş kolye dedim çünkü en çok kolye olarak yakıştırdım.Siz farklı alanlarda kullanabilir geliştirebilirsiniz.Normalde 10 dolar civarında satış fiyatı var fakat sizde yapabilirsiniz gördüğünüz gibi okadar zor değil 2 çivi 2 halka bir tane baykuş burnu için ufak bir metal ve makrome ipleri tabiki resimlerde de gösteriliyor.

Makrome İpi İle Baykuş Kolye Yapımı Eğitim Videosu

 

Makrome baykuş kolye yapılışı nasıl oluyor detaylı bir şekilde videoda gösteriliyor.Hazırlayanın ellerine sağlık gerçekten emek gerektiren bir iş olmuş. Eğitim videolarımıza ve yeni değişik örgü paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Makrome kolye modellerini gözlemleyerek ve araştırarak farklı bir yazımda paylaşmayı düşünüyorum. Şimdi sizleri makrome bileklik yapımı videosu ile baş başa bırakıyorum.
 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git