Kurdele Nakışı Salon Takımları

Hepimizin evinde salonunda fiskos masası yemek masası ve benzer eşyalarımız vardır. Bu eşyalarımızın daha dekoratif ve daha şık durması için eskiden günümüze kadar örtüler örtülmüştür. Bunların başında dantel örtüler ve kurdele nakışı ile işlenmiş örtüler yerini almaktadır.Bizde bu yüzden sizlere kurdele nakışı ile yapılmış salon takımı modellerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirmeniz ve fikir almanız için bir araya getirdik.

Kurdele nakışı örneklerine en çok çeyizlik ürün satan firmaların ön raflarındaki vitrinlerde görmüşünüzdür. Alımlı ve gösterişli olduğundan kurdele nakışı ürünler tercih edilmektedir.Kurdele nakışı salon takımı örneklerini beğenerek yapmaya karar verirseniz.

Çeyizlik ürün satan veya tuhafiyelerden temin edebileceğiniz renkli kuşak ve kurdelelerden renkleri seçerek bu güzel elişi sanatına adım atabilirsiniz.Kurdele ve iğnelerle yanı sıra el becerisinin hakim olduğu bu sanatı uygulayarak evinize gelen misafirlerinize göz alıcı bir göz ziyafeti çekebilirsiniz.

Kurdele nakışı salon takımlarının yanı sıra bir kaç örnek vermek gerekirse başta gelinlerimizin çeyiz sandıklarında oldukça gösterişli duracaktır. Televizyon örtüsü , masa örtüsü, salon takımları şeklinde bir çok alanda ve süslemede kurdele nakışını kullanabilirsiniz.

 

Kurdele Nakışı Salon Takımı Örnekleri

 


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git