Kolda Örülen Boyunluk Modelleri

Soğuk kış günlerinde soğuktan fazla etkilenmemek için çoğunlukla atkılar kullanılır. Bu kış atkılarla birlikte çeşit çeşit ve kalın iplerle örülmüş boyunluk modelleri çok moda oldu. Kolda örülen boyunluk modelleri hem bütçenizi sarsmaz hem de size zevkli bir meşgale olur. Kolda örülen boyunluk modelleri için yapmanız gereken sadece kalın bir örgü ipi seçmek olacaktır.

Farklı renklerle de karıştırıp örebileceğiniz boyunluklar hem şık hem de çok ucuza elde edilir. Sadece 30 dakikada harika bir boyunluk sahibi olmak mümkün. Kolda örülen boyunluk modelleri hemen hemen her mağazanın vitrinini süslemekte. Ya da dışarı çıktığınızda pek çok kadının üzerinde görebilirsiniz.

Kolda örülen boyunluk modelleri dergilerde de yerlerini aldılar dilerseniz  dergilerdeki anlatımlardan yola çıkarak kendi boyunluğunuzu yapabilirsiniz.  Boyunluklar çok ucuza mal oluyor ve çok kısa sürede tamamlanabiliyorlar. Yapacağınız farklı renklerdeki boyunlukları dilerseniz arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz.  Kolda örülen boyunluk için şişlere ihtiyacınız olmayacaktır. Sadece kalın bir ip ve kollarınızla boyunluk yapabilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git