Kolay Örgü Bebek Yeleği Örülüşü

Biraz bahar arası verdikten sonra sizlerle tekrar birlikteyiz ve kaldığımız yerden hızla paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Bu yazımızda bebek yelekleri ile ilgili bir paylaşım yapacağız hem şirin hemde kolay örülebilen bir bebek yeleğinin nasıl yapılacağınızı yazımızda ve fotoğraflı galerimizi takip ederek aşamaları görebileceksiniz.

Örgü bebek yeleği modelimiz tek parçadan oluşuyor. Bu yüzden kolay bir şekilde örgü bebek yeleği yapmak istiyorsanız tam aradığınız bir konu bu yazımız. Örgü modelleri arasında en çok aranan modeller bebek yelekleri’dir. Bu yüzden bizde örgü bebek yeleklerine daha çok yer veriyoruz. Turkuaz türk rengi ile erkek bebekleriniz için harika bir seçim olacaktır.

Örgü bebek yeleğimizin süslemesi küçük ve sevimli tığ işi bir ayıcık motifi ile yapılmış. Siz dilerseniz farklı örgü süslemeleri ve modeller kullanabilirsiniz. Fakat çocuk giysileri daha çok sevimli hayvan motifleri ile süsleniyor ve tercih ediliyor.

Örgü hayvan motiflerinden bahsetmişken daha önceden yayınlamış olduğumuz hayvan motifli bebek patik modelleri ve hayvan motifli bebek yastık modelleri konularımız ilginizi çekebilir.

Bebek yeleğinin anlatımları için galerimizi ve galerimizdeki açıklamaları takip etmeniz yeterlidir.

Kolay Örgü Bebek Yeleği Nasıl Örülür Resimli Anlatım

Paylaş:

Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir