Kolay Baykuş Desenli Bebek Patiği Yapımı

Canımızdan değerli yavrularımız için kolay örgü bebek patiği nasıl yapılır bunu göreceğiz bu yazımızda sevgili bayanlar, o minik sevimli ayaklarında çok güzel ve şık duracak. Baykuş desenli örgüler hem patiklerde hemde bebek örgülerinde çok kullanılıyor. Farklı bir konumuzda baykuş desenli patiklerin yanı sıra örgü kazak ve bebek şapkalarını paylaşmıştık.

Tekrar konumuzda dönmek gerekir ise kolay bebek patiği nasıl yapılır diye kara kara düşünüyorsanız. İşte size harika bir bebek patik örneği hemde baykuş motifli kolay ve pratik bir şekilde örmek istiyorsanız.Galerimizdeki anlatımlı patik yapımı fotoğraflarımızı takip etmeniz yeterlidir.

Minik bebeklerimizin ayaklarında çok hoş duracağını düşünüyorum. Bence hemen bir tane baykuş motifli patik modeli başlayabilirsiniz.

Kolay Örgü Bebek Patiği Nasıl Yapılır ?

baykus-motifli-patik

Bebek patiğimizi yapmaya uç kısmından başlıyoruz ve arka kısmına doğru örerek ilerliyoruz. örgümüzün sonunda baykuş motifini oluşturmak icin önce gözleri daha sonra patiğimizin burnunu oluşturarak süslememizi yapıyoruz.

kolay-baykus-bebek-patigi

Gerçekten çok basit ve kolay fotoğraftaki aşamaları tek tek uygulayın lütfen sizde basit bir şekilde baykuş patiği örebilirsiniz.

kolay-baykus-patik

baykus-gozlu-bebek-patigi


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git