Kol Örgüsü İle Çok Yönlü Şal Yapımı

Beğeneceğinizi düşündüğüm düğmeli şal modelinin nasıl yapıldığını ve hangi örgü tekniği kullanılması gerektiğini siz üyelerimize ve takipçilerimize aktarmaya çalışacağız. Kol örgüsü şal yapımı başlığımızda da belirttiğimiz gibi kolay ve pratik şekilde el ile örülerek yapılıyor. Kısa zamanda bu kadar güzel ve hoş bir şal sahibi olmak istiyorsanız fotoğraflarımızı ve kol örgüsü eğitim videolarımızı dikkatlice izlemeniz gerekmektedir.

“Kol örgüsü yapılışı” hakkında daha evvel sizlere 30 dakikada örgü atkı yapımı başlıklı konumuzda detaylı olarak anlatmıştık.Bu konumuza ilgi fazla olmasından ve sizler tarafından talep çok olduğu için kol örgüsü ( El örgüsü ) yapımı ile ilgili paylaşımlarımıza ağırlık vereceğiz.Kol örgüsü şal modelimiz bir düğme ile güçlendirilerek daha hoş bir görüntü elde edilmiş.Konumuzun alt kısmında kol örgüsü yapımı ile alakalı gerekli donelere ulaşabileceksiniz.

Kol Örgüsü Şal Modeli ve Yapımı

Kol Örgüsü Şal Yapılışı Eğitim Videosu 1

Fotoğrafları detaylı olarak incelediyseniz sizler için hazırladığımız eğitim videoları ile kol örgüsünün keyfine varacak ve harika bir örgü şal sahibi olacaksınız. Hemde 30 Dakikada !

Kol Örgüsü Şal Yapımı Eğitim Videosu 2

Sizler için daha öncede kol örgüsüyle ilgili bir paylaşımda bulunmuştum. 30 Dakikada atkı nasıl yapılır ? konumuzda tüm detayları görebilirsiniz. Kol örgüsü ile ilgili paylaşımlarımız devam edecek. Şimdi dilerseniz diğer eğitim videomuzu izleyelim.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git