Kendi Yüzüğünüzü Kendiniz Yapın

Takı takmayı seviyorsanız bu makalemiz tam size göre olduğunuz düşünüyorum. Hele birde kendin yap ( dıy projeleri ) ile ilgileniyorsanız dişinize göre bir proje diyorum. Nedir projemiz derseniz dıy yüzük projesi yapacağız.Kendi yüzüğünüzü kendiniz yapacak hem zarif hem şık hem ekonomik olacaksınız bir bayanda olması gereken 3 özellik öyle değil mi ? Şimdi gevezeliği bırakarak hemen projemize geçiyorum.

Bu kolay yüzük yapımı konumuz için gereken malzemeler bir pense bir bakır veya gümüş tel kolaylıkla bulabileceğiniz bir tane kalın kalem ve iki adette inci hepsi bu kadar.

Yüzük nasıl yapılır işte size cevap yüzük bu malzemelerle çok kolay ve pratik bir şekilde yapılır.Kolay yüzük yapılışı fotoğraflarla anlatılmış durumda galerimiz de fakat ben kısaca özetlemek istiyorum. Parmağımızın ölçüsünü alarak telimizi kesiyoruz istediğimiz kadar kalem yardımıyla kıvırarak büküyoruz, daha sonra uçlarını kıvırdığımız zaman harika diyebileceğimi bir eklem yüzüğü elde etmiş oluyoruz. İncili yüzük yapımı hakkında anlatıma gerek yok zaten herşey çok net başka bir yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

Kolay Yüzük Yapımı

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git